Kde získat nejvýhodnější podnikatelský úvěr?

By: admin0 comments

Peníze jsou strojem, který vás nechá doplout k dalším penězům. Pokud začínáte podnikat nebo už nějakou dobu podnikáte, pak s největší pravděpodobností víte, že je potřeba investovat své finanční prostředky. Jedině tak následně dokážete vydělat další finance.

Kde získat nejvýhodnější podnikatelský úvěr
Kde získat nejvýhodnější podnikatelský úvěr

Jinými slovy peníze vydělávají další peníze. Jak je to s podnikatelskou půjčkou? Kde ji získat a na co se zaměřit? Bodů je opravdu mnoho.

Kde získat nejvýhodnější podnikatelský úvěr?

Vše o podnikatelskému úvěru

  • K získání podnikatelské půjčky je vždy dobré doložit několik dokumentů. Tím prvním je čistý trestný rejstřík. Pochopitelně bude záležet na tom, u koho o podnikatelskou půjčku žádáte. Nepočítejte ale s tím, že by vám bankovní nebo nebankovní společnost poskytla podnikatelský úvěr, jestliže byste v minulosti byli trestaní za různé podvody.
  • Dnes už existují podnikatelské pujčky bez ručitelé nebo zajištění. Záležet zde ale bude na tom, u koho opět žádáte o půjčku a jakou částku si představujete. Pokud ale s podnikáním začínáte a nemáte žádné zajištění, nepočítejte s tím, že by vám bankovní nebo nebankovní společnost poskytla příliš vysoké částky k zapůjčení.
  • Dalším častým dokumentem, které si mohou společnosti vyžádat jsou papíry ohledně podnikatelského a finančního plánu. Chtějí vědět, zda máte o podnikání skutečně zájem či nikoliv. Nechtějí své finance půjčit osobám, jež to nemyslí se svým podnikatelským záměrem vážně. Divili byste se, co všechno dokážou tyto dokumenty o člověku prozradit. Pamatujte si tedy, že podnikatelský a finanční plán dokáže rovněž rozhodnout o tom, zda vám úvěr bude schválený nebo zamítnutý. Popřípadě rozhoduje také o výši částky, která bude odsouhlasená ve chvíli, kdy vám bude úvěr schválen.

Shrneme si základní informace o podnikatelském úvěru

  • Stále nevíte, co je to ten podnikatelský úvěr? Jde o úvěr, který je určen zejména podnikatelům. Ti mohou svou činnost vykonávat jak na živnostenský list, tak jako firma. Podnikatelský úvěr není možné použít pro soukromé účely. Podnikatelský úvěr pomáhá podnikatelům investovat své finance do firmy nebo podnikání tak, aby se následně rychleji nebo lépe rozjelo. Pomáhá zároveň ale také řešit nedostatek finančních prostředků na běžný provoz.

Kde získat nejvýhodnější podnikatelský úvěr?

Nyní přecházíme k tomu, kde získat nejvýhodnější podnikatelský úvěr na rozjezd nebo provoz svého podnikání. Právě výběr společnosti hraje v tomto případě nemalou roli. Samotný výběr rozhodne o tom, jaké získáte podmínky a měsíční splátky. Pojďme se společně podívat na to, jaké existují na českém trhu možností, co se týče nejvýhodnějších podnikatelských úvěrech.

  • Česká Spořitelna je první společností nabízející podnikatelské úvěry. Individuální přístup zajistí klientovi maximální spokojenost. Podnikatelský úvěr podnikatel může využít na vyplácení mzdy svým zaměstnancům, na zaplacení faktur nebo rozjezd svého podnikání. Na výběr je několik podnikatelských úvěru, od kontokorentu, přes provozní úvěr až po víceúčelovou linku.
  • Druhou možností je společnost Moneta Money Bank. Výhodou této společnosti je fakt, že podnikatelský úvěr dokážete vyřídit prostřednictvím internetu, a to do výše až 500 tisíc korun. Jestliže pobočku navštívíte osobně, pak máte možnost požádat o částku až do 2,5 milionů bez jištění. Stačí vám k tomu jen 2 doklady. Moneta Money Bank nevyžaduje ani prokázání se pomocí daňového přiznání. Sjednejte si podnikatelský úvěr rychle a zdarma. Potřebujete zaplatit faktury nebo zaměstnance? Podnikatelský úvěr ve výši 2,5 milionů by vám k tomu měl bohatě vystačit.
  • KB je další bankou nabízející podnikatelský úvěr. Společnost se může pyšnit nabídnout podnikatelského úvěru až do výše 5 milionů korun, a to jak u vyřízení online, tak na pobočce. Nechybí ani možnost vyřízení mimořádných splátek nebo splácení celého podnikatelského úvěru zdarma. Splatnost podnikatelského úvěru lze natáhnout až na 7 let. Kromě toho vám společnost nabídne i pojištění proti schopnosti splácet. Podnikatelský úvěr máte schválen maximálně do 5 pracovních dnů.
  • Acema je další společností, jež vám nabídne podnikatelský úvěr. Výhodou společností je výše podnikatelského úvěru, která sahá až do výše 50 milionů. Podnikatelský úvěr je potřeba pojistit movitým či nemovitým majetkem. Rychle vyřízení podnikatelského úvěru vám zajistí možnost jej okamžitě čerpat, a to až do výše 95 % hodnoty majetku. Splátky lze odložit ve chvíli, kdy máte během kalendářního roku slabší podnikatelské období. Možnost odložení je stanoveno až na 3 kalendářní měsíce.
  • Levnapujcka.com vám poskytne podnikatelský úvěr až do výše 50 milionů při zajištění movitým či nemovitým majetkem. K zajištění podnikatelského úvěru vám postačí například rodinný dům, byt nebo pozemek. Společnost nabízí individuální přístup u každého podnikatelé nebo firmy. Poskytnou podnikatelský úvěr je také možnost i lidem, kteří nemají čím ručit, ale pouze v případě doložení příjmu za poslední kalendářní rok ve výši alespoň jednoho milionů korun.

Rychlý schvalovací proces vám zajistí okamžitou možnost čerpání podnikatelského úvěru. Nedaří se vám? Využít můžete i odložení splátek po dobu 3 měsíců. Běžné splácení úvěru je vám cizí? Co takhle splácet pouze úroky z úvěru? Jistinu nám doplatíte na samotném konci podnikatelského úvěru. Individuální podmínky vám zajistí bez problémový chod firmy nebo vašeho podnikání. Váš finanční rozpočet podnikatelský úvěr téměř nepozná. Vy se tak budete moct i nadále věnovat svému podnikání. Jděte si pro podnikatelský úvěr tam, kde vám rozumí.

Related post

Leave A Comment